Tükendi PİNOSO DİYABET ORTOPEDİK AYAKKABI ERKEK KİFİDİS
HAKİKİ DERİDİR.
ÜRÜNÜN KENDİ TABANLIĞI VARDIR.
ÜRÜNÜN DERİ YAPISI İNCEDİR.
HASSAS AYAKLAR İÇİN VE ŞEKER HASTALARI İÇİN ÇOK UYGUN BİR AYAKKABIDIR.
ÇOK RAHAT COMFORT BİR ÜRÜNDÜR.
NOT: ÜRÜNÜN NUMARALARINI SORUNUZ.ÜRÜN YOKSA TEMİN EDEBİLİRİZ

Dünyaca ünlü ayakkabı markalarının Türkiye distribütörü olan Kifidis, şimdi de diyabet sorunu yaşayanların hassas ayaklarına özel bir ayakkabı sunuyor: Kifidis Pinoso?s Diyabet Ayakkabısı!
 
 
0 kuzu derisinden üretilen Pinoso?s, ayakta ayakkabı yokmuşcasına  rahat,  ikiye katlanabilecek kadar esnek! Dikişsiz iç alanı ile,  diyabet  rahatsızlığından dolayı ayaklarında sorun yaşayanların korkulu rüyasına  çözüm getiriyor.
 
 
0 kuzu derisinden yapılan Kifidis Pinoso?s Diyabet Ayakkabısı, yumuşak yapısıyla ayağa tam oturuyor ama varlığını hiç hissettirmiyor. Dikişsiz iç alan yapısıyla ayağa baskı ve tahriş yapmayan Kifidis Pinoso?s Diyabet Ayakkabısı kuzu derisi sayesinde ikiye katlanacak kadar esneklik sağlarken ayağa nefes aldıran yapısıyla koku ve terlemeye engel oluyor.  Ayak üzerinde baskı oluşturmadan maksimum konfor ve uyum sunuyor.  İç tabanındaki viskolateks kullanımı her adımda, kompresyon ve dekompresyon ile hava akışı sağlarken yastık etkisi sayesinde her adımda ortaya çıkan enerji emerek yürüyüş konforunu daha da artırıyor. Sterilize edilmiş tabanlığıyla da mantar ve bakteri oluşumunu engelliyor. Üstelik ekstra-geniş kalıp, anatomik ve ortopedik tabanlıklarla da kullanılabiliyor.

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
    Kötü           İyi

PİNOSO DİYABET ORTOPEDİK AYAKKABI ERKEK KİFİDİS

  • Görünümler: 2128
  • Ürün Kodu: PNS-DYBT-RTPDK-2
  • Stok Durumu: Tükendi
0Ürün Satıldı
  • 445,00TL
  • Vergiler Hariç: 445,00TL

Etiketler: PİNOSO DİYABET ORTOPEDİK AYAKKABI ERKEK KİFİDİS pİnoso, dİyabet, ortopedİk, ayakkabi, erkek, kİfİdİs, günlük