Tükendi Opsite Yara Örtücü Sprey
Opsite Spray Yara Spreyi 
 

Başlangıçta hastanelerde kullanıma sunulan Opsite Spray in çıkış noktası şudur:

Buna karşılık geliştirilen yara bantları gerek hastanede ameliyat sonrası yaraların üzerini örtmede,gerekse tüketicilerin günlük yaşamda sıklıkla karşılaştıkları ev tipi kazalardaki kesik,sıyrık ve yüzeysel yanıkların kapatılmasında kullanım alanı bulmuştur.

Opsite spray özellikleri uygulaması kolay rahat hızla kuruyan şeffaf bir film tabakasıdır. Film tabaka;küçük ve yüzeysel,kuru yaraların,aşı ve enjeksiyon bölgelerinin korunmasına yönelik olarak geliştirilmiş bir sprey sargıdır.Su geçirmezliği sayesinde kişilerin günlük yaşamlarını kısıtlamaz,rahatlıkla banyo yapılabilir,havayı geçirerek etrafındaki cildin solumasını da sağlar ve bakterilere karşı etkili bir bariyer oluşturur.

 

Parmak eklemleri,parmak araları,diz ve dirsek gibi vücut kıvrımlarının olduğu bölgelerde kolay ve etkili bir bariyer sağlar.Zira bu bölgelerdeki yaralarda yara bandını tutturmak çok zordur. Her türlü küçük kesik ve kuru sıyrıklarda,dikiş atılmış ameliyat yaralarında,enjeksiyon ve aşı yapılan yerlerde rahatlıkla ve güvenle kullanılabilir

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
    Kötü           İyi

Opsite Yara Örtücü Sprey

  • Görünümler: 531
  • Ürün Kodu: OPST-YR-SPRY
  • Stok Durumu: Tükendi
0Ürün Satıldı
  • 39,00TL
  • Vergiler Hariç: 39,00TL

Etiketler: Opsite Yara Örtücü Sprey opsite, yara, sprey, diğer